Ana içeriğe git Sayfa altlığına git

MENÜ

ROLEX SAATLERİ

BİR ROLEX DENEYİMİ YAŞAYIN

Rolex saatler en mükemmel ham maddelerden yapılır ve parçalar ayrıntılara gösterilen titizlikle bir araya getirilir. Her bir bileşen en yüksek standartlara göre tasarlanır, geliştirilir ve üretilir.

SAAT İŞÇİLİĞİNDE ROLEX RUHU

Kol saatlerinin gelişimine öncülük eden Rolex, altın karışımlarının dökülmesinden, mekanizmanın, kasanın, kadranın ve bileziğin makinede işlenmesine, el işçiliğine, montajına ve tamamlanma aşamasına kadar saatlerinin tüm temel bileşenlerini kendi şirket bünyesinde tasarlar, geliştirir ve üretir.

Rolex, saat işçiliği alanında çok sayıda önemli inovasyona imza atmış ve tarihi boyunca 400'ün üzerinde patent tescil ettirmiştir. Markanın tümü en ileri saat işçiliği teknolojisiyle donatılmış dört tesisinde çalışan 6000'den fazla elemanın bilgi birikimi ve taahhüdü sayesinde, Rolex saatleri İsviçre'de hayat bulur.

BİR ROLEX DENEYİMİ YAŞAYIN

Hiçbir şey bir Rolex saatin titiz detaylarını, dengeli ağırlığını, konforunu ve hissini ilk elden deneyimlemenin yerini tutamaz. Külahcioglu mağazamızda bizi ziyaret edin ve biz de en uygun saati bulmanıza yardım etmek üzere Rolex modelleri arasında size yol gösterip sizi Rolex saatlerin teknik özellikleri hakkında bilgilendirelim.