skip-to-main-content skip-to-footer

menu

Hodinky Rolex

Vyzkoušejte si hodinky Rolex

Hodinky Rolex jsou vyrobeny z nejkvalitnějších surovin a při jejich montáži je věnována pozornost i těm nejmenším detailům. Každá součást hodinek je navrhována, vyvíjena a zhotovována podle těch nejnáročnějších norem.

Výroba hodinek
ve stylu firmy Rolex

Firma Rolex, která je průkopníkem ve vývoji náramkových hodinek, sama navrhuje, vyvíjí a vyrábí všechny základní součásti svých hodinek, od odlévání zlatých slitin až po obrábění, tváření, montáž a finální operace při výrobě hodinového strojku, pouzdra, číselníku a náramku.

Společnost Rolex stála u zrodu mnoha významných hodinářských inovací a v průběhu své historie si nechala zaregistrovat více než 400 patentů. Hodinky Rolex se rodí ve Švýcarsku díky know-how a odhodlání více než 6 000 zaměstnanců pracujících ve čtyřech výrobních závodech značky, které představují špičku průlomových hodinářských technologií.

Vyzkoušejte si hodinky Rolex

Nic se nevyrovná bezprostřednímu zážitku z propracovaných detailů, vyvážených hmotnostních poměrů, komfortu, prostě pocitům, které se vás zmocní při setkání s hodinkami Rolex. Navštivte nás v prodejně Carollinum a my vám představíme celý sortiment modelů Rolex. Také vám vysvětlíme technické aspekty hodinek Rolex, abyste mohli najít ty hodinky, které byly vyrobeny právě pro vás.